Baza tytanowa Aurum Base™

Aurum Base ™

Istnieją sytuacje kliniczne, w których podłużna oś implantu prowadzi do niekorzystnej pozycji dostępu do śruby. Aby rozwiązać ten problem i nie ograniczać dostępu do śruby, oferowana jest baza tytanowa Aurum Base ™ , która umożliwia przesunięcie kanału śruby do 25 ° w dowolnym kierunku. Kąt ten uzyskuje się poprzez odpowiednio zaprojektowaną śrubę oraz śrubokręt, dzięki czemu nawet przy maksymalnym kącie nachylenia możliwe jest osiągnięcie pełnego momentu obrotowego przy przykręcaniu śruby. To samo połączenie śrubowe jest stosowane we wszystkich platformach DESS, co ogranicza liczbę komponentów i narzędzi.

Geometria i właściwości kątowego prowadzenia śruby nowego Aurum Base ™ zintegrowane są w oficjalnych bibliotekach DESS dla Exocad ™, 3Shape ™ i Dental Wings ™ co pozwala w pełni wykorzystać zalety łącznika przy projektowaniu konstrukcji odbudowy protetycznej. Unikalna funkcja oprogramowania DESS CAD pozwala zmniejszyć otwór wyjściowy śruby nawet o 30% w porównaniu do innych rozwiązań kątowych.

Funkcja i zalety

• Komponenty wykonane są z tytanu klasy 5 ELI ze śrubą w komplecie.
• Anodowane złotem dla cieplejszego podbarwienia, szczególnie w strefie estetycznej.
• SelectGrip® w obszarze retencji dla optymalnej statycznej i dynamicznej przyczepności.
• 30% mniejsza powierzchnia otworu wyjściowego śruby w porównaniu z konkurencyjnymi     rozwiązaniami.
• Jednakowa konstrukcja śrub i śrubokrętów dla wszystkich platform Torx® DESS ogranicza ilość elementów systemu i ryzyko pomyłki.
• Dostępne z rotacją lub z antyrotacją dla odbudów pojedynczych zębów i mostów.

Nasi partnerzy

łączy nas wieloletnia współpraca